kom. 504 656 347


Most Wierzbica – troszkę z historii firmy.


Firma “Zakład Handlowo – Usługowy MOST” w Wierzbicy powstała w 2003 roku.

Początkowo zajmowaliśmy się jedynie handlem detalicznym brzeszczotami na małą skalę, zaopatrując w nie jedynie okoliczne tartaki, wynajmując dwa małe pomieszczenia, które służyły nam za biuro i magazyn.

Z czasem poszerzaliśmy naszą ofertę rodzajową jeśli chodzi o piły taśmowe jak i asortyment. W ofercie firmy MOST w Wierzbicy nasi klienci mogli znaleźć piły we wszelkich dostępnych rozmiarach jak i skalach jakości. Oprócz pił taśmowych posiadaliśmy w sprzedaży również taśmy tnące, piły trakowe, tarcze, kamienie do ostrzenia, piły tarczowe.

Po zmianie siedziby firmy zakupiliśmy profesjonalne ostrzarki oraz rozwieraki ręczne i poszerzyliśmy naszą działalność o usługi ostrzenia oraz rozwierania pił taśmowych. Brakowało jednak możliwości zgrzewania pękniętych pił, w związku z czym pragnąc poszerzyć naszą ofertę o kolejne usługi, zakupiliśmy w pełni profesjonalną oraz zautomatyzowaną zgrzewarkę do brzeszczotów IDEAL BAS, najwyższej jakości sprzęt do profesjonalnego zgrzewania pił taśmowych, w związku z czym stworzyliśmy linię do wykonywania dla Państwa wszelkich rozmiarów, rodzajów oraz długości brzeszczotów wykonywanych na indywidualne zamówienia.

W dniu dzisiejszym Firma MOST w Wierzbicy jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Wood Mizer. Poza tym posiadamy w swojej szerokiej ofercie maszyny, akcesoria, części i serwis do innych znanych marek.

most wierzbica
Certyfikat Most na 2015 rok
Certyfikat Most na 2017 rok
Certyfikat Most na 2018 rok
Certyfikat Most na 2018 rok