Most Wierzbica – troszkę z historii firmy.


Firma “Zakład Handlowo – Usługowy MOST” w Wierzbicy powstała w 2003 roku.

Początkowo zajmowaliśmy się jedynie handlem detalicznym brzeszczotami na małą skalę, zaopatrując w nie jedynie okoliczne tartaki, wynajmując dwa małe pomieszczenia, które służyły nam za biuro i magazyn.

Z czasem poszerzaliśmy naszą ofertę rodzajową jeśli chodzi o piły taśmowe jak i asortyment. W ofercie firmy MOST w Wierzbicy nasi klienci mogli znaleźć piły we wszelkich dostępnych rozmiarach jak i skalach jakości. Oprócz pił taśmowych posiadaliśmy w sprzedaży również taśmy tnące, piły trakowe, tarcze, kamienie do ostrzenia, piły tarczowe.

Po zmianie siedziby firmy zakupiliśmy profesjonalne ostrzarki oraz rozwieraki ręczne i poszerzyliśmy naszą działalność o usługi ostrzenia oraz rozwierania pił taśmowych. Brakowało jednak możliwości zgrzewania pękniętych pił, w związku z czym pragnąc poszerzyć naszą ofertę o kolejne usługi, zakupiliśmy w pełni profesjonalną oraz zautomatyzowaną zgrzewarkę do brzeszczotów IDEAL BAS, najwyższej jakości sprzęt do profesjonalnego zgrzewania pił taśmowych, w związku z czym stworzyliśmy linię do wykonywania dla Państwa wszelkich rozmiarów, rodzajów oraz długości brzeszczotów wykonywanych na indywidualne zamówienia.

W dniu dzisiejszym Firma MOST w Wierzbicy jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Wood Mizer. Poza tym posiadamy w swojej szerokiej ofercie maszyny, akcesoria, części i serwis do innych znanych marek.

most wierzbica
Certyfikat Most na 2018 rok
Certyfikat Most na 2018 rok
Certyfikat Most na 2018 rok
Certyfikat Most na 2017 rok
Certyfikat Most na 2015 rok